آموزش

آموزش کد دهی ریموت فک

آموزش کد دهی ریموت فک

کد دهی ریموت فک

شرکت درب اتوماتیک فک FAAC در سال ۱۹۶۵ پایه گذاری شد و می توان با اطمینان گفت که این شرکت با کیفیت ترین و قابل اعتماد ترین شرکت در زمینه درب های اتوماتیک است.شرکت فک شامل زیرگروهای متعددی می شود که شامل ۳۲ شرکت تجاری در ۲۴ کشور و ۱۸ کارخانه تولیدی در ۱۵ کشور می باشد. همه ویژگی های خوب و ارزنده محصولات فک باعث شده در ایران بسیار طرفدار پیدا کند. در این مقاله از دستاوردهای فوق العاده فک اشاره می شود و آموزش کد دهی ریموت فک در آن لحاظ شده است.

ابزارهای مورد نیاز برای آموزش کد دهی ریموت فک

 داشتن یک ریموت خام و یک ریموتی که از قبل کددهی شده است، سپس مراحل زیر را اجرا می کنید.

مرحله اول:

ابتدا ریموت اصلی که کددهی شده و ریموت خام را روبه روی هم قرار می دهیم.

مرحله دوم:

دکمه های p1 و p2 که روی ریموت اصلی است را نگه می دارید تا چراغ چشمک زن (LED) چشمک بزنه.

مرحله سوم:

به دلخواه یکی از دکمه های ریموت اصلی را فشار می دهیم

مرحله چهارم:

به طور هم زمان روی ریموت جدید همان دکمه را نگه دارید تا LED روی ریموت جدید ۲ بار چشمک بزند.

اگر در ریموت جدید فرآیند روشن شدن LED به طور کامل اعمال شود. می توان با اطمینان گفت که ریموت جدید کددهی شده است. شرکت فک یکی از آسان ترین روش های کددهی در ریموت را دارد.

 

فروشگاه اینترنتی کیانسل یکی از پیشروترین ارائه دهندگان سیستم های امنیتی حفاظتی و نظارتی است. در زمینه های دوربین مداربسته، جک پارکینگی، آیفون تصویری، راهبند و کرکره برقی می باشد. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام و کمال مشتریان خود می باشد با توجه به این هدف از پرسنل ذبده و کارآمد استفاده کرده است و برای بهبود شرایط می کوشد تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

author-avatar

درباره admin

فروشگاه اینترنتی کیانسل شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس(کیانسل) بزرگترین فروشگاه اینترنتی در راستای فروش محصولات از جمله: جک پارکینگی، دوربین مداربسته، آیفون تصویری، آرامبند، راه بند، قفل برقی و... فعالیت می کند و توانسته با ارائه خدمات و محصولات ارزنده نبض بازار را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *