آموزش, مقالات

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی چیست؟

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی چیست؟

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی| کیانسل

کرکره های برقی در انواع های متفاوت و رنگ های گوناگون برای محافظت در اموال و کاهش جرائم از کرکره های برقی با کیفیت استفاده می شود.همانطور که می دانید در گذشته های نه چندان دور از کزکره های دستی استفاده می شد که علاوه بر اعمال حذف انرژی بسیار زیبایی و کیفیت مناسبی نداشت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی رویه به گونه ای دیگری می باشد. کرکره برقی جایگزین کرکره های سنتی شده است که هم مقاومت و استحکام بیشتری دارد و در زیبایی شهر موثر می باشد که در محافظت از درب مغازه ها، پارکینگ ها ی تجاری و غیره نیز استفاده می شود. که ما در این مقاله به اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی می پردازیم.

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی شامل:

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

موتور کرکره برقی:

موتور سانترال:

به دلیل قیمت بالا نصب مشکل و نیاز به تعویض فنرها دیگر آنچنان استقبال نمی شو.د.

موتور توبولار:

این مدل بیشترین کاربرد را دارد زیرا نصب آسان دارد و به کمک فنر نیاز ندارد و بطور استوانه ای می باشد و داخل لوله فرو می رود و از طرف دیگر موتور وارد شده، و از طرف دیگر بلبرینگ نصب می شود.

موتور ساید:

این مدل از موتورهای سانترال و توبلار بسیار قوی تر است و مناسب اماکن پرتردد و کرکره های بزرگ است که قابلیت تحمل وزن زیاد را نیز دارد.

ریل های کرکره برقی:

ریل ها مسیر حرکت تیغه را مشخص می کند. ریل ها بصورت آهنی و آلومینیومی وجود دارد.

پلی پلیت:

به صفحاتی گفته می شود که بصورت عمود روی پروفیل ها جوش داده می شود تا بتوانیم لوله را به خوبی روی آن سوار کنیم.

گپسکس ها:

به پلاستیک های گفته می شود که تیغه های که در هم فرو رفته اند بیرون نباشند و همچنین از چپ و راست شدن تیغه ها نیز جلوگیری می کند.

تیغه انتهایی اندکپ:

موتور کرکره برقیآخرین تیغه کرکره می باشد که معمولا ضخیم تر از بقیه آنها هستند. مانند دیگر تیغه ها قوس دار نیست و به صورت تخت استفاده می شود. هر چه ضخامت تیغه ها بیشتر باشد امنیت بالاتری دارد.

این تیغه ها در قسمت پائین خود دارای لاستیکی است که به لاستیک انتهایی معروف است که باعث می شود رطوبت، گردو غبار از زمین به کرکره وارد نشود.

شفت لوله ای:

به تیغه های ابتدا که کرکره برقی در آن پیچ می شود گفته می شود. موتور کرکره برقی این شفت را می چرخاند و تیغه های کرکره برقی دور آن طول می شوند.

اندکپ:

نگهدارنده ای که شفت را با استفاده از آن می توان به صفحه پلیت وصل شود.

فروشگاه اینترنتی کیانسل یکی از پیشروترین ارائه دهندگان سیستم های امنیتی حفاظتی و نظارتی است. 

در زمینه های دوربین مداربسته، جک پارکینگی، آیفون تصویری، راهبند و کرکره برقی می باشد. 

هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام و کمال مشتریان خود می باشد.

با توجه به این هدف از پرسنل ذبده و کارآمد استفاده کرده است برای بهبود شرایط می کوشد تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

author-avatar

درباره admin

فروشگاه اینترنتی کیانسل شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس(کیانسل) بزرگترین فروشگاه اینترنتی در راستای فروش محصولات از جمله: جک پارکینگی، دوربین مداربسته، آیفون تصویری، آرامبند، راه بند، قفل برقی و... فعالیت می کند و توانسته با ارائه خدمات و محصولات ارزنده نبض بازار را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *