آموزش, مقالات

برای داشتن یک دزدگیر اماکن مناسب چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

برای داشتن یک دزدگیر اماکن مناسب چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

نکاتی در مورد دزدگیر اماکن | کیانسل

در مقاله های پیشین در مورد اهمیت و ویژگی های منحصر به فرد دزدگیر های اماکن گفته شد. در این مقاله کوشیده ایم تا علاوه بر توضیح بهتر شما را در انتخاب خرید مناسب راهنمایی کنیم، بنابراین در سطر های ذیل به موارد لازم برای برای داشتن یک دزدگیر اماکن مناسب چه نکاتی را باید در نظر گرفت می پردازیم.

بهترین نوع دزدگیرها برای خانه ویلا و آپارتمان ها

بهترین نوع دزدگیرها برای خانه ویلا و آپارتمان ها

محل زندگی و کار انسان رابطه مستقیمی با آرامش درونی و حریم شخصی دارد برای حفظ و رعایت حریم خود استفاده از سیستم های امنیتی و حفاظتی شما را در رسیدن به هدف کمک خواهد کرد. همانطور که می دانید دزدگیرها قابل برنامه ریزی با خصوصیات و موقعیت شما هستند.

بهترین دزدگیرهای منزل دارای قفل کامل و نیمه قفل فعال هستند. 

در شرایط فعال سنسورها کاملا نسبت به حرکت ساکنین و موقعیت حساس هستند و در شب حضور نداشتن افراد با دیدن هر گونه حرکت مشکوکی شروع به زدن آژیر می کند.

اما در حالت نیمه این ویژگی اصلا وجود ندارد و همین امر سبب ایده آل تر شدن دزدگیر با شرایط قفل کامل است.

ایجاد میزان امنیت یک امر بسیار مهم و حیاتی است که توسط سیستم های امنیتی شکل می گیرد و دزدگیر های اماکن یکی از مهم ترین بخش تامین کننده امنیت می باشد،

دزدگیر اماکن دستگاهی است که برای جلوگیری از سرقت استفاده می شود.

دستگاه های دزدگیر بهترین گزینه برای تامین امنیت محل زندگی یا محل کار در مواقعی که حضور نداریم می باشد.

در نظر داشتن پارامترهای مهم در دزدگیر های اماکن:

دارای ویژگی طبقه بندی یا زون بندی:

یکی از بهترین ویژگی های دزدگیر ها داشتن خصوصیات منطقه بندی و زون بندی است که بدین معناست هرچه منطقه بیشتری برای نصب سنسور ها داشته باشد قطع به یقین در هنگام برقراری ارتباط و عیب یابی بهتر عمل می کند.

ثبات و عدم خطا و پایداری دزدگیر اماکن

در نظر داشتن پارامترهای مهم در دزدگیر های اماکندر نظر داشتن دزدگیری که کمترین حالت خطا و حتی عدم خطا در پایداری ثبات کارکرد دارد یک گزینه ناب می باشد. 

دستگاه های دزدگیری که دارای خطای اضافی یا به اصطلاح آژیر خطا می باشند قابل اطمینان نیستند و در موقع سرقت واقعی، به چشم چوپان دروغگو به آن ها نگاه می شود.

این خصوصیت مهم ترین خصوصیت دزدگیر اماکن می باشد.

دستگاه دزدگیر اماکن حتی اگر از آپشن های بسیار کمی برخوردار باشد اما قابل اتکا و بدون آژیر خطا کار کند بسیار بهتر از دستگاهی می باشد که دارای آپشن های بسیار زیاد و دارای خطا است.

کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه

با توجه به استفاده گسترده از تلفن همراه و در دسترس بودن در هر شرایطی و نصب نرم افزار های کنترل از راه دور دزدگیر امکانپذیر است و با ساخت دزدگیرهای کلاسیک و دزدگیرهای سیم کارتی شما با داشتن آرامش بیشتری در هر مرحله می توانید محل مورد نظر خود را کنترل کنید.

نصب و راه اندازی سنسور های فعال بی سیم

در بسیاری از شرایط امکان کابل کشی و سیم کشی برای نصب سنسور ها وجود ندارد پس بهترین انتخاب نصب سنسورهای بی سیم می باشد.

عدم امکان کپی ریموت ها

  1. یکی از اصلی ترین اجزای دزدگیرها داشتن دزدگیر فابریک و غیر قابل کپی بودن است که تا حد بسیاری شما را می تواند نسبت به امنیت ریموت ها مطمئن سازد.
  2.  اطلاع سریع از طریق پیامک، هشدار و به صدا درآمدن آژیرها
  3. دزدگیرها قابلیت ثبت چندین شماره در حافظه خود را دارند تا در مواقع مشکوک سریعا به آنها پیامک هشدار بفرستند. 
  4. برخی اماکن ها به سبب داشتن ارزشمندی بیشتر مانند طلافروشی ها و … به کلانتری و آتش نشانی نیز متصل هستند.

فروشگاه اینترنتی کیانسل یکی از پیشروترین ارائه دهندگان سیستم های امنیتی حفاظتی و نظارتی است. در زمینه های دوربین مداربسته، جک پارکینگی، آیفون تصویری، راهبند و کرکره برقی می باشد. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام و کمال مشتریان خود می باشد با توجه به این هدف از پرسنل ذبده و کارآمد استفاده کرده است و برای بهبود شرایط می کوشد تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

author-avatar

درباره admin

فروشگاه اینترنتی کیانسل شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس(کیانسل) بزرگترین فروشگاه اینترنتی در راستای فروش محصولات از جمله: جک پارکینگی، دوربین مداربسته، آیفون تصویری، آرامبند، راه بند، قفل برقی و... فعالیت می کند و توانسته با ارائه خدمات و محصولات ارزنده نبض بازار را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *