آموزش, مقالات

دستگاه حضور و غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب | کیانسل

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین حس راحت طلبی انسان باعث شده است تا دست به اختراعات مدرن داشته باشد که چندین کار را به راحتی انجام بدهد. همین امر سبب شده دستگاه های حضور و غیاب در مدل و کارائی متفاوت تولید شود.

دستگاه حضور و غیاب به دستگاهی گفته می شود که می تواند حضور و غیاب روزانه و یا ساعتی کارمندان یک شرکت ( اداره، سازمان، ارگان های دولتی و خصوصی، دانشکده ها، کارخانه) و حتی در کسب و کار های کوچک نیز کاربرد دارد.

مدیران به راحتی می توانند با نصب این دستگاه ساعت حضور کارمندان را ثبت کنند. (زمان های ورود، خروج، مرخصی، غیبت، تاخیر، ماموریت، اضافه کار و حتی کسر از کار)

حتی این دستگاه، به گونه ای طراحی شده است که بتوانید شیفت بندی داشته باشید و ساعات مثبت اضافه کار را تغییر بدهید.

یعنی این دستگاه با گزارش گیری در آخر ماه می توانید که این گزارش به طور دقیق تفکیک شده و همه اطلاعات را به شما بدهد امکان محاسبه حساب و کتاب دستمزد کارمندان را داشته باشد این امر باعث راحتی در سیستم پرداخت و به موقع دستمزد کارمندان و کارگران خواهد شد.

انواع دستگاه حضور و غیاب:

انواع دستگاه حضور و غیاب

همانطور که می دانید دستگاه های حضور و غیاب در چند مدل و کارائی در بازار عرضه می گردد که با توجه به عملکرد و مبلغ پرداختی انواع آن متفاوت خواهد بود که در سطرهای ذیل به آشنایی با این دستگاه ها می پردازیم.

 1. دستگاه های حضور و غیاب پانچی
 2. دستگاه دوربین دار
 3. دستگاه تشخیص چهره
 4. دستگاه اثر انگشت

مزایای دستگاه حضور و غیاب:

 1. خطای کمتر در ثبت ورود و خروج
 2. صرفه جوئی در وقت و هزینه مدیریت
 3. داشتن گزارش به صورت روزانه، هفته، ماهانه، سالیانه و در نظر داشتن مرخصی ها
 4. اعمال دقیق تمامی قوانین مرتبط به کار
 5. مدیریت اضافه کاری ها، مرخصی ها، ماموریت های سازمانی
 6. دسترسی به آرشیو کامل اطلاعات در تمامی زمان ها
 7. کنترل آسان تر در کارمندان
 8. داشتن یک اطلاعات بی نقص از آرشیو
 9. محال شدن تخلفات کارمندی
 10. مدیریت آسان در ثبت بندی ها (چرخشی و ثابت)

فروشگاه اینترنتی کیانسل یکی از پیشروترین ارائه دهندگان سیستم های امنیتی حفاظتی و نظارتی است. در زمینه های دوربین مداربسته، جک پارکینگی، آیفون تصویری، راهبند و کرکره برقی می باشد. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام و کمال مشتریان خود می باشد با توجه به این هدف از پرسنل ذبده و کارآمد استفاده کرده است و برای بهبود شرایط می کوشد تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

 

author-avatar

درباره admin

فروشگاه اینترنتی کیانسل شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس(کیانسل) بزرگترین فروشگاه اینترنتی در راستای فروش محصولات از جمله: جک پارکینگی، دوربین مداربسته، آیفون تصویری، آرامبند، راه بند، قفل برقی و... فعالیت می کند و توانسته با ارائه خدمات و محصولات ارزنده نبض بازار را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *