محاسبه قیمت کرکره برقی

کرکره برقی محصولی بسیار کاربردی برای حفظ امنیت و راحتی منازل ، ساختمان های اداری و اماکن مختلف پر رفت و آمد می باشد. حال با توجه به عرض ، طول و عوامل دیگری که در ادامه برایتان شرح می دهیم قیمت کرکره برقی ممکن است متفاوت باشد. محاسبه قیمت کرکره برقی فرمول خاصی دارد که با توجه به عواملی که در متن زیر برایتان توضیح داده شده است انجام می گردد.

محاسبه قیمت کرکره برقی

محاسبه آنلاین قیمت کرکره برقی

عوامل موثر در قیمت کرکره برقی

می توان گفت تک تک ویژگی های کرکره برقی در محاسبه قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد این ویژگی ها عبارتند از: نوع موتور ، نوع تیغه ، سایز و اندازه کرکره برقی ، متعلقات کرکره برقی که هر کدام از موارد نام برده شده توضیحات خودش را دارد.

نوع موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی انواع مختلفی دارد که مهم ترین آن ها موتور ساید و موتور توبلار می باشند. موتور ساید کرکره برقی برای کرکره های کوچک تر و سبک کاربرد دارد و موتور کرکره برقی توبلار قوی ترین نوع موتور می باشد که برای کرکره های با وزن بالا استفاده می شود.

نوع تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره برقی دارای انواع مختلف می باشد که در جنس های متفاوت تولید و عرضه می گردد، این تیغه ها عبارتند از:

تیغه آلومینیوم یا اکسترود : همانطور که از نام آن پیداست این تیغه از جنس آلومینیوم می باشد که رنگ آن پودری و الکترو استاتیک است و به همین علت ضد خش می باشد. فضای داخلی این نوع تیغه خالی است و برای اماکن با تردد بالا مثل اماکن صنعتی مناسب است ولی برای منازل مسکونی مناسب نمی باشد. می توان گفت هر متر مربع از کرکره برقی آلومینیوم یا تیغه اکسترود که قوس دار است وزنی برابر با ۶ الی ۸ کیلو گرم دارد و قطر آن ها بین ۱ تا ۱٫۲ میلی متر می باشد.

تیغه فولادی یا گالوانیزه : تیغه فولادی از جنس فولاد و دارای ریل های فولادی می باشد که جزو تیغه های کرکره مستحکم و در عین حال زیبا می باشد. این تیغه ها گالوانیزاسیون بهره مند هستند که به نوعی از فلزات که با روکش روی مقاوم شده اند می گویند. گالوانیزه از جهات زیادی تیغه را مقاوم می کند که هم به صورت سرد و هم گرم قابل اجراست. همچنین این مقاومت به قدری بالاست که این نوع تیغه را ضد ضربه و ضد فرسایش بر اثر عوامل محیطی و جوی کرده است. برای بالا بردن امنیت پاساژ ها ، ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها از این نوع تیغه کرکره می توان استفاده کرد.

تیغه کرکره فوم دار : تیغه کرکره فوم دار در واقع نوعی از تیغه های کرکره است که دو جداره می باشند و با استفاده از خمیر پلی اورتان ساخته می شوند. به همین علت برای اماکنی که نیاز دارند کرکره کاملا بی صدا عمل کند خیلی کاربردی است. تیغه فوم دار در دو نوع تیغه فوم دار آلومینیوم و تیغه فوم دار گالوانیزه موجود است که هر کدام همان نوع است و تنها فرق این است که دو جداره می باشد. البته این دو جداره بودن باعث شده که ویژگی های این محصول و نحوه ی عملکرد آن بیشتر و بهتر از نوع عادی باشد.

انواع تیغه کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی

تیغه شفاف یا پلی کربنات : این نوع تیغه از مواد پلی کربنات و پلیمر مقاوم ساخته شده است و استحکام آن به قدری بالاست که به آن فولاد پلاستیکی نیز می گویند. تیغه پلی کربنات در ساخت پنجره نیز استفاده می شود و به علت شفافیت خاصی که دارد ، تیغه شفاف نیز نامیده می شود. این نوع تیغه ضد ضربه ، ضد زنگ ، ضد گلوله ، ضد آتش و مقاوم در برابر آتش سوزی ، ضد اشعه فرابنفش و در عین حال زیبا و شیک می باشد. این تیغه در رنگ های مختلفی از جمله دودی ، بی رنگ یا شیشه ای ، مسی ، آبی و … تولید و عرضه می شود. به علت امنیت و مقاومت بالایی که این نوع تیغه دارد برای اماکنی مثل بانک ها و صرافی ها بسیار مناسب می باشد زیرا در هنگام تاریکی و شب نیز داخل آن دیده می شود و امکان سرقت پایین می باشد.

تیغه پانچ دار یا سوراخ دار : این نوع تیغه در واقع همان تیغه های آلومینیومی می باشند که تک جداره ی آنرا پانج یا سوراخ می کنند. این سوراخ ها می تواند به صورت دایره ای ، مستطیلی و یا بیضی باشد که به این نوع تیغه های تیغه پانچ دار می گویند. این نوع تیغه اگر به صورت ترکیبی با تیغه های اکسترود یا قوسی استفاده شود به زیبایی آن افزوده می شود. به علت تک جداره بودن این نوع تیغه برای بالا بردن امنیت بهتر است که تا ۵ عدد تیغه پانچ استفاده گردد. برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و صدا در این نوع تیغه ها می توانید سوراخ های کرکره پانچ را با تلق شفاف یا پلی کربنات بپوشانید. این نوع کرکره به علت داشتن سراخ های متعدد نور را به داخل انتقال می دهد و امکان دیدن داخل نیز وجود دارد.

تیغه رول گیتر : تیغه رول گیتر یکی از امن ترین نوع تیغه های کرکره می باشد و بعد از آن از لحاظ امنیت تیغه پلی کربنات است. این تیغه با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده است. تیغه رول گیتر برای اماکن بادگیر ، مراکزی تجاری ، طلا فروشی ها و کلیه ی اماکن حساس با سطح امنیتی بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد. وزن این تیغه در هر متر مربع برابر با ۱۳ کیلو گرم می باشد که می توان نتیجه گرفت برای استفاده از این نوع تیغه نیاز به یک موتور کرکره قدرتمند وجود دارد.

سایز و اندازه کرکره برقی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در محاسبه قیمت کرکره برقی اندازه کرکره برقی می باشد که اگر توسط کارشناس انجام شود خیلی بهتر است. نوع و متراژ کرکره ، رسیور و تعداد سنسور ها نیز در قیمت کرکره برقی تاثیر گذار می باشد.

برای خرید تیغه کرکره نکته ای که وجود دارد این است که پر فروش ترین نوع تیغه کرکره ، تیغه آلومینیومی ۸۰ میلی متری است.

استحکام تیغه کرکره برقی ترتیبی دارد که در ابتدا تیغه پلی کربنات سپس تیغه فولادی و در آخر تیغه آلومینیومی می باشد.

محاسبه قیمت کرکره برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی

قطعات کرکره برقی

در محاسبه قیمت کرکره برقی عامل موثر دیگر ، قطعات آن می باشد که در صورت نیاز به هر کدام و اضافه کردن هر مورد قیمت نیز افزایش می یابد. در کل نوع تیغه انتخابی شما نسبت به اندازه ی آن به اضافه ی قیمت موتور کرکره و سایر قطعات کرکره قیمت نهایی را به شما خواهد داد. برای محاسبه قیمت کرکره برقی برایتان این قسمت را طراحی کرده ایم تا بتوانید با وارد کردن اطلاعات دقیق که در جدول مشخص است محدوده ی قیمت کرکره را دریابید. همچنین می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر در این زمینه با کارشناسان فنی کیانسل تماس بگیرید.