آموزش, مقالات

مزایای جک درب های ریلی چیست؟

مزایای جک درب های ریلی چیست؟

مزایای جک ریلی| کیانسل

مزایای جک درب های ریلی را می توان گفت که  غالبا برای دربهای کشویی استفاده می شوند و فضای کمتری را اشغال می کند. قالب نصب آن با توجه به عملکرد کاری مشخص می شود که در قسمت چپ یا راست درب  قرار بگیرد. جک های ریلی اساساً برای درب های که عرض آن حدودا ۷ متر است و وزن تقریباً ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ کیلو گرم تحمل می کند.

در بین جک های ریلی برندهای ایتالیایی یکی از بهترین نوع جک های موجود در این بازار است که نبض بازار را دست گرفته اند. یکی از جک های ریلی که در این مقاله به طور ویژه از آن نام برده شده است جک ریلی پدرو می باشد.

جک های ریلی بواسطه دنده شانه ای ارتباط برقرار می کنند، و بخاطر قدرت زیاد برق حتماً باید از یک مولد قوی یا محافظ برق بسیار قدرتمند استفاده شود.

در اکثر موارد مشاهده می شود که بردهای که روی جک ریلی نصب شده است قابل تنظیم است و این یک حسن از ویژگی برای این نوع از جک ها محسوب می شود.

مزایای جک درب ریلینکته حائز اهمیت در این مورد هماهنگی و میزان درستی جک و موتور است به طوری که کارایی آن با تقارن هم ست می شوند و شروع به فعالیت می کنند. البته فاصله گذاری آنها  نقش موثری دارد.

در واقع موتور و جک یک بازتاب عمل و عکس العمل است. شایان ذکر است که تمامی مدارفرمان های بکار رفته کاملا دیجیتال است.

جک های درب ریلی و جک های درب بازویی، کارایی آن کاملا متفاوت می باشد و نمی توان گفت کدام برتری دارد زیرا باید در فضا و شرایط خود انتخاب شود.

اما در بعضی از لوازم جانبی ها اشتراک دارند از جمله:

فلاشرها

چشمی فتوسل

کلید خلاص کن

ریموت ها

آنتن

برد

تابلو فرمان

مزایای جک درب های ریلی یا همان جک کشوئی:

مزایای جک ریلی و کشوئی

  1. فضای کمتری نسبت به جک های بازوئی اشغال می کند.
  2. محدودیتی در میزان تردد ندارد.
  3. دارای خلاص کن دستی است که در مواقع قطعی برق قابل استفاده است.
  4. دارای سنسورهای با میزان حساسیت بالاست که در حین برخورد با هر موانعی آلارم می دهد.
  5. در نوع خود کم استحکاک ترین نوع جک کاربردی است.
  6. در طرفین فلاشر استفاده شده است که از برخورد اتومبیل جلوگیری می کند.

همان طور که در سطرهای بالاتر گفته شد بهترین نوع جک ریلی از برندهای ایتالیایی است مانند پدرو، وی تو، فک و…. اما در این بین، جک ریلی پدرو اختصاراً در دست فروشگاه آنلاین کیانسل است و تقریباً ۸۰ درصد نبض بازار را در این زمینه به خود اختصاص داده است.

 جک های پدرو در عمل ثابت کرده است که از کمترین نقص بهره مند بوده و این یک افتخار است که کیانسل در این حوضه به تنهایی فعالیت می کند و گارانتی معتبر نیز ارائه می دهد. رقابت بسیار جدی با تمامی جک های موجود بازار دارد و در حال حاضر جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و در بسیاری از موارد برتری کامل داشته است.

فروشگاه اینترنتی کیانسل یکی از پیشروترین ارائه دهندگان سیستم های امنیتی حفاظتی و نظارتی است. در زمینه های دوربین مداربسته، جک پارکینگی، آیفون تصویری، راهبند و کرکره برقی می باشد. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام و کمال مشتریان خود می باشد با توجه به این هدف از پرسنل ذبده و کارآمد استفاده کرده است و برای بهبود شرایط می کوشد تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

author-avatar

درباره admin

فروشگاه اینترنتی کیانسل شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس(کیانسل) بزرگترین فروشگاه اینترنتی در راستای فروش محصولات از جمله: جک پارکینگی، دوربین مداربسته، آیفون تصویری، آرامبند، راه بند، قفل برقی و... فعالیت می کند و توانسته با ارائه خدمات و محصولات ارزنده نبض بازار را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *