آموزش, مقالات

کدام یک از سیستم‌های امنیتی را باید در منزل داشته باشیم؟

کدام یک از سیستم‌های امنیتی را باید در منزل داشته باشیم؟

 سیستم‌های امنیتی در منزل| کیانسل

برای داشتن فضای با خیال آسوده باید از ابزارهای حرفه‌ای و کاملاً تخصصی استفاده کنید. بنا بر اعلام گذر کنترل استفاده از سیستم‌های امنیتی کمک شایانی برای برقراری امنیت و آرامش شما دارد. در این مقاله به بررسی سه ابزار امنیتی می‌پردازیم که ضریب بالائی در ایجاد این چرخه شامل، برقراری ارتباط آسوده، ایجاد امنیت پیشرفته و داشتن آسودگی خیال ساکنان باشد. اولین ابزار مهم و کارآمد که در چند دهه اخیر، در مدل‌های متفاوت در دسترس مردم بوده و هر روز میزان استفاده از آن بیشتر می شود آیفون‌های صوتی و تصویری می باشد.

آیفون تصویری:

 

آیفون-تصویری

 

دربازکن‌های صوتی و تصویری برای استفاده ساختمان و منازل، یک گزینه ایده آل به شمار می‌آید، رویه کار به این صورت است که شخص مراجعه‌کننده ابتدا باید با فشردن کلید دربازکن اعلام مشخصات کند.

صاحبان حق انتخاب دارند و می‌توانند اجازه ورود ندهند و کاملاً با رعایت یکسری فاکتورها می‌توانند از باز شدن درب به روی افراد مجاز و غیرمجاز خودداری فرمایند.

قابلیت‌های آیفون تصویری:

  • ارتباط با نگهبان و سایر واحدهای ساختمان
  • اتصال به خط تلفن
  • ارتباط با واحد نگهبانی
  • اتصال به دوربین
  • امکان مدیریت از راه دور و اتصال به گوشی همراه
  • امکان نگه‌داری تصاویر و ویدئو
  • با داشتن تصاویر ضبط ‌شده می‌توان سارقان را شناسایی کرد.

دومین ابزار کاربردی که بسیاری مهم است ولی کمتر به آن اهمیت می دهیم دزدگیرهای اماکن می باشند.

دزدگیرهای اماکن نقش بسیار مؤثری در جلوگیری ورود سارقین و افراد ناشناس دارد و میزان بالائی امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

کار دزدگیرهای اماکن:

کار دزدگیرهای اماکن

 

با نصب دزدگیرهای اماکن و قرار دادن فیلدهای مشخص به‌راحتی می توان افراد ناشناس را شناسایی و به صاحبان ساختمان مطلع ساخت که این عمل به دو صورت انجام می‌پذیرد.

پخش صدای آژیر در محیط، که باعث می شود ۹۰درصد مواقع سارقان فرار کنند.

دوربین مداربسته:

دوربین‌های مداربسته ضریت امنیتی بالائی در حفظ اموال و دارائی شما دارد با ثبت تصاویر و گزارش هرروزه شما می‌توانید از امنیت منزل یا محیط که خود مطمئن باشید. دوربین‌ها را می‌توان از دور توسط سیستم ها و گوشی همراه کنترل کرد و امکان اتصال و ارتباط آژیر را نیز دارد.

فروشگاه اینترنتی کیانسل یکی از پیشروترین ارائه‌دهندگان سیستم‌های امنیتی حفاظتی و نظارتی استدرزمینهٔ های دوربین مداربسته، جک پارکینگی، آیفون تصویری، راهبند و کرکره برقی می‌باشد. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام و کمال مشتریان خود می‌باشد با توجه به این هدف از کارکنان ذبده و کارآمد استفاده کرده است و برای بهبود شرایط می‌کوشد تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

author-avatar

درباره admin

فروشگاه اینترنتی کیانسل شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس(کیانسل) بزرگترین فروشگاه اینترنتی در راستای فروش محصولات از جمله: جک پارکینگی، دوربین مداربسته، آیفون تصویری، آرامبند، راه بند، قفل برقی و... فعالیت می کند و توانسته با ارائه خدمات و محصولات ارزنده نبض بازار را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *