درباره کیانسل

شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس یکی از کارآمدترین مراجع خدماتی در زمینه طراحی، نصب و راه­ اندازی سیستم­ های نظارتی و حفاظتی می ­باشد.

حال با توجه، به اینکه در نظر دارد تخصص و تجربه خود را جهت حفظ امنیت، آسایش و کاهش هزینه ها در اختیار کلیه مشتریان وفادار خود قرار بدهد با افتخار اعلام می دارد که این مجموعه به صورت آنلاین و تمام وقت (۲۴ساعته) قادر به خدمتگزاری به مشتریان خود می باشد. 

با در نظر گرفتن میزان تقاضای مصرف کنندگان محترم در سال های اخیر، این مجموعه توانسته است با استفاده  از علم و تکنولوژِی روز دنیا رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

این مجموعه قابلیت اطمینان نتایج و ردیابی امنیتی و به کارگیری رویه های حرفه ای ناسا و روش­ های استاندارد را به مشتریان خود نشان داده و بدین منظور موارد ذیل را سرلوحه عملکرد خود قرارداده است:

  1. تلاش مستمر در ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب در جهت افزایش رضایت مندی مشتری
  2. ارتقاء سطح دانش مهارت و کارائی کارکنان از طریق آموزش های برنامه ریزی شده و مستمر
  3. بهبود مستمر در مجموعه فعالیت ها و فرآیندهای کاری و خدماتی
  4. پیگیری به موقع و مناسب شکایات(احتمالی) رسیده از سوی مشتریان
  5. ایجاد ارتباط موثر با تامین کنندگان و پیمان کاران به منظور تامین منابع و خدمات مورد نیاز
  6. انجام کلیه آزمون­ های حرفه ای با استفاده از تجهیزات مناسب
  7. بکارگیری افراد توانمند و ذی صلاح در پروسه کاری جهت اطمینان از انجام صحیح و دقیق فعالیت های صنعتی
  8. توسعه دامنه های فعالیت های مرتبط کاری از طریق انجام مطالعات و خرید تجهیزات
  9. استفاده از استاندارد های بین المللی و متون فنی جهت طراحی،نصب و راه اندازی
  10. مدیریت تعهد می­ نماید که منافع کارکنان شرکت، مستقل از منافع شرکت بوده و کلیه کارکنان از هرگونه فشار داخلی و خارجی که اثر نامطلوبی بر کیفیت داشته، مبرا می باشند.

جهت حصول به موارد فوق، شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس (کیانسل) سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس الزامات بین المللی قرارداده است و مدیریت عامل مجموعه خود را ملزم و متعهد می­داند منابع و امکانات لازم جهت تحقق اهداف، برآورده سازی الزامات و بهبود را فراهم آورد و اثر بخشی آن را در دوره های معین مورد بررسی قرار می­ دهد. اطمینان دارم که کلیه همکاران در جهت رعایت، اجرا و برقرار نگه داشتن این خط مشی، همواره همکاری های لازم را مبذول خواهند داشت.

تاریخچه شرکت آفرندسازه ایمن لوتوس

شرکت آفرند سازه  ایمن لوتوس (اصیل) در سال ۱۳۹۴ با هدف تکمیل نمودن چرخه منابع کشور دز زمینه طراحی، ساخت و تجهیز سیستم­ های حفاظتی و نظارتی توسط کارشناسان مجرب و با سابقه کشور تامین گردید.

اعتقاد من این است که

بدون تحقیق و بررسی، نظارت و حفاظت نمی توان در عرصه علم و صنعت پیشرفت کرد.