آموزش, مقالات

نکاتی که هنگام خرید جک پارکینگی باید بدانید

نکاتی که هنگام خرید جک پارکینگی باید بدانید

 در خرید جک پارکینگی چه نکاتی را باید رعایت کرد | کیانسل

نکاتی که هنگام خرید جک پارکینگی باید بدانید این است که امروزه بیشترین فکر بشریت پیشرفت و راحتی در زندگی روزمره می باشد و در این زمینه توانسته اند به اختراعات خیلی فوق العاده ای برسند.

امروزه در زمینه سیستم های امنیتی و حفاظتی گام بلندی برداشته اند و توانسته اند نیازی های افراد را تا حدودی را برطرف کنند که از جمله جک پارکینگی دوربین مداربسته و…

که در مورد یکی از مهم اختراعات در زمینه سیستم های امنیتی و حفاظتی توضیح می دهیم.

همانطور که می دانید جک درب کمک به باز و بسته شدن درب ها می کند و کار انسان را نسبت به سوزاندن انرژی، بازکردن درب و اعمال فشار برای بسته شدن درب راحت تر کرده است.

اما برای انتخاب جک پارکینگی مناسب باید یک سری اطلاعات از پیش تعیین شده داشته باشیم.

باید نوع استفاده و میزان تردد درب و تعداد باز و بسته شدن آن را در نظر داشت.

نکاتی که در هنگام خرید جک پارکینگی در نظر باید گرفت

 

نکات مهم در هنگام خرید جک پارکینگی

  • تعداد تردد روزانه:

هر چه میزان تردد باز و بسته شدن درب، در طول روز بیشتر باشد باید از جک پارکینگ بهتر و قوی تری استفاده شود.

بطور مثال ساختمان های که در طول شبانه روز و حداکثر ۲۰ تا ۳۰ واحد تردد خودرو را می توان از درب های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده کرد.

اما در مقابل برای درب های پر تردد و مجتمع های مسکونی یا تجاری که در طول شبانه روز بیشتر می باشد از جک های با قدرت بالای سیستم هیدرولیکی استفاده می شود که بسیار قدرتمندتر و با کیفیت تر می باشند.

  • وزن درب

وزن درب یکی از اساسی ترین پارامترهای انتخاب نوع جک پارکینگی است. چرا که جک پارکینگی برای وزن های متفاوت ساخته شده اند و اگر به درستی رعایت شود به طول عمر جک پارکینگی کمک خواهد کرد. 

همین با داشتن آن می توان از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری نمود. هرچه وزن درب سبک تر باشد و هزینه پرداختی بابت خرید جک پارکینگی ارزان تر است و حتی برای درب های سبک برند تولید داخلی انتخاب مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

  • استاندارد تعریف شده برای هر لنگه درب

استاندارد تعریف شده برای هر لنگه درب معمولا ۱۸ متر است. این مقدار استاندارد تقریبا برای تمامی جک ها مناسب می باشد اما اگر عرض درب استاندارد نباشد و بزرگتر باشد باید از شفت بلندتر استفاده نمود.

به عنوان مثال درب های ۱۰۸ متر کورس ۴۰۰ و برای درب های با عرض بیشتر از کورس های ۵۰۰ و ۶۰۰ و حتی بیشتر استفاده می شود.

قابل توجه: هر چه عرض درب های پارکینگی بیشتر باشد باید از بازوهای کورس بلندتر استفاده کرد تا عمر استفاده درب پارکینگ بیشتر باشد.

  • نصب قفل برقی روی درب

استاندارد تعریف شده برای هر لنگه درب

برای افزایش امنیت، جلوگیری از افراد ناشناس، خراب شدن درب و همچنین کج شدن شفت پارکینگی باید همراه جک پارکینگی از قفل برقی نیز استفاده نمود.

  • ریموت کنترل

اگر به تعداد زیادی ریموت  برای کنترل درب احتیاج داشته باشید در هنگام خرید جک پارکینگی می توان از ریموت های غیر فابریک استفاده کرد.

 یکی دیگر از روش های کددهی حتی با نصب یک رسیور رله به فرمان مدار جک می توانید به تعداد زیادی ریموت مورد دلخواه را کددهی کنید و با قیمت بسیار ارزان تر که شما را از پرداخت هزینه های گزاف راحت می کند.

اما مهمترین نکته در انتخاب مشاوران و متخصصین حرفه ای در این زمینه است.

نصب مناسب و حرفه ای:

  • با انتخاب کارشناس و متخصصین کاملا حرفه ای می توانید جک را به درستی نصب کنید و کیفیت را در نظر داشته باشید و نصب آسان می تواند شما را از دشوار های دیگر راحت سازد.
  • با در نظر داشتن این پارامتر ها می توانید انتخاب مناسب داشته باشید که هم کیفیت و در صرف هزینه مناسب تر باشد.

فروشگاه اینترنتی کیانسل یکی از پیشروترین ارائه دهندگان سیستم های امنیتی حفاظتی و نظارتی است. در زمینه های دوربین مداربسته، جک پارکینگی، آیفون تصویری، راهبند و کرکره برقی می باشد. هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت تمام و کمال مشتریان خود می باشد با توجه به این هدف از پرسنل ذبده و کارآمد استفاده کرده است و برای بهبود شرایط می کوشد تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

author-avatar

درباره admin

فروشگاه اینترنتی کیانسل شرکت آفرند سازه ایمن لوتوس(کیانسل) بزرگترین فروشگاه اینترنتی در راستای فروش محصولات از جمله: جک پارکینگی، دوربین مداربسته، آیفون تصویری، آرامبند، راه بند، قفل برقی و... فعالیت می کند و توانسته با ارائه خدمات و محصولات ارزنده نبض بازار را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *